Instagram Organik Takipçi Kasma Yolları

Instagram Organik Takipçi Kasma Yolları

 

Instagram her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Bu popülerliğin artmasının en büyük nedeni ise kullanıcıların takipçi sayıları ile kıyasıya rekabete girmeleridir. Instagram kullananlar bilir ki takipçi sayısının artması sizler için bir kazanç kapısının açılmasına neden olmaktadır. Bu yazımızda sizler için Instagram organik takipçi kasma yolları  hakkında bildiklerimizden bahsedeceğiz.  Lafı daha fazla uzatmadan gelin Instagram organik takipçi kasma yolları neler bunlara bir göz atalım.

  1. Takibe Takip Yöntemi ile Takipçi Kasmak

Instagram organik takipçi kasma yöntemleri arasında en popüler yöntem olan takibe takip yöntemi ile organik takipçi kasma oldukça yavaş bir süreçtir. Takibe takip yönteminin ana prensibi sizin gibi diğer Instagram kullanıcılarını takip etmek ve onların da sizleri takip etmesini beklemektir. Fakat takip ettiğiniz kişilerin cinsiyeti, takipçi sayıları, konumları ve sizin profilinize bağlı olarak geri takip yapılma olasılığı değişmektedir. Bu yüzden takibe takip yöntemi ile takipçi kasmadan önce yapmanız gereken ilk işlem kendi profilinizi düzeltmek olmalıdır. Kendi profilinizi kaliteli fotoğraflar ve güzel bir biyografi ile süsleyerek takip ettiğiniz kişilerin sizleri geri takip etme ihtimalini arttırabilirsiniz. Belirli bir süre geçtikten sonra hala sizi geri takip yapmayan hesapları çeşitli programlarla tespit edebilir ve takipten çıkabilirsiniz.

  1. Takipçi Satın Alma Yöntemi ile Takipçi Kasmak

Instagram organik Türk takipçi satışı yapan kişilerden belirli bir ücret karşılığında organik bir kitle elde edebilirsiniz. Fakat organik takipçi fiyatı bot takipçilerden biraz daha yüksek olduğunu bilmelisiniz. Takipçi satın alarak bütçenize göre kısa sürede binlerce, on binlerce hatta ve hatta yüz binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Önemli olan satın almış olduğunuz o  takipçileri elinizde tutmaktadır. Eğer takipçilerinizin ilgisini çeken paylaşımlar yapmazsanız takipçi sayınız hızla düşecektir ve bu durum paranızı boşuna harcamanıza neden olur. Eğer aklınızda takipçi satın alma fikri varsa, takipçi satın almadan önce profilinizi düzenlemeli ve neler paylaşacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü kalitesiz ve alakasız fotoğraflar bir gün içinde binlerce takipçi kaybetmenize neden olabilir.

  1. Sponsorlu Reklam ile Takipçi Kasmak

Profilinizin güzel olduğunu düşünüyorsanız dilediğiniz bir fotoğrafınıza sponsorlu reklam çıkarak kısa sürede binlerce kişinin fotoğrafınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Reklam sayesinde fotoğrafınız oldukça fazla etkileşim alır ve profilinizde kaliteli içerikler varsa yeni takipçilerde kazanırsınız. Özellikle söz, kitap, dizi ve film, haber hesapları bu yöntemi oldukça sık tercih etmekte ve kısa sürede geniş kitleler elde etmektedir. Instagram organik takipçi kasma yolları arasında en maliyetli olan yöntem budur. Bu yöntem genellikle butik hesapları tarafından sıkça kullanılmaktadır.

  1. Çekiliş Yöntemi ile Takipçi Kasmak

Son 2 yıl içerisinde sosyal medya çekilişleri oldukça popüler hale geldi ve gelmeye devam ediyor. Kendi hesabınızda veya yüksek kitleye sahip bir hesapla ortak yapacağınız çekiliş sayesinde on binlerce yeni takipçiye ulaşabilirsiniz. Hatta düzenli olarak çekiliş yaparsanız kısa bir süre içerisinde milyonlarca takipçiye ulaşabilirsiniz. Hatta birçok sosyal medya kullanıcısı çekilişle arttırdığı takipçilerini yine çekiliş yaparak diğer sosyal medya kullanıcılarına satmaktadır. Buda sosyal medya üzerinden oldukça yüksek gelir elde etmenize imkân sağlamaktadır.

 

Yukarıda sizler için birbirinden farklı Instagram organik takipçi kasma yolları sunduk. Sizin bildiğiniz ve yukarı yer almayan yöntem ve yöntemler varsa bunları yorumlar kısmında hem bizimle hem de diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.